logo biura projektowego amawa architekci z Wrocławia
amawa architekci

AMAWA ARCHITEKCI WROCŁAW - O NAS

Jesteśmy zespołem sprawdzonych i doświadczonych architektów z Wrocławia. Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy zawodowej na terenie całej Polski, a w szczególności Wrocławia i okolic umożliwiło nam poznanie rynku architektonicznego oraz panujących na nim zasad. Bez względu na zakres, stopień skomplikowania i lokalizację projektów podchodzimy do każdego z nich z takim samym zaangażowaniem i pasją. Nasza oferta dopasowana jest do wymagań każdego klienta indywidualnie pod względem budżetu, czasu wykonania projektu i jego jakości.

W zakres naszych usług wchodzi projektowanie architektoniczno-budowlane z uwzględnieniem wszystkich zakresów branżowych tj. konstrukcja, instalacje sanitarne, instalacje wentylacji i klimatyzacji, instalacje elektryczne i teletechniczne oraz projekty drogowe. Nasza oferta obejmuje każdą fazę projektu architektonicznego począwszy od prac przedprojektowych takich jak: analizy chłonności działki, pozyskiwanie decyzji o warunkach zabudowy, koncepcje programowo-przestrzenne poprzez wielobranżowy projekt budowlany wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę, wielobranżowy projekt wykonawczy, a kończąc na nadzorze autorskim na budowie i projektach wnętrz. Kompleksowa oferta naszego biura projektowego zapewnia klientowi realne korzyści w postaci oszczędności budżetu i czasu.

Na nasze portfolio składają się projekty: zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i jednorodzinnej, obiektów użyteczności publicznej, założeń urbanistyczno-architektonicznych, wnętrz komercyjnych i prywatnych. Ze względu na szeroki zakres naszych umiejętności i zainteresowań podejmujemy się również prac projektowych z pokrewnych dziedzin tj. projektowanie wnętrz indywidualnych i komercyjnych, grafika, reklama, wzornictwo i scenografia, a także prowadzimy szkolenia z obsługi oprogramowania Archicad.

Zapraszamy Państwa do współpracy oraz do zapoznania się z naszą ofertą.

telefon
+48 606 455 378
e-mail
google+